Obóz biegowy w Szklarskiej Porębie (17-20 października 2019)

Dlaczego Szklarska Poręba?

Szklarska Poręba to mekka polskich biegów długich. Mikroklimat tutaj panujący jest porównywany do tego z Alp. Wysoko nad poziomem morza położone są stadion lekkoatletyczny i oznaczona płaska trasa treningowa – Zakręt Śmierci. Dla biegaczy ważnym elementem są także regle, które ciągną się w lesie kilometrami. Urokliwa okolica wśród przepięknych Karkonoszy. Szklarska Poręba to świetne miejsce wypadowe w góry, gdzie w bliskim zasięgu jest góra Szrenica lub widowiskowe Śnieżne Kotły. 

Dokładna lokalizacja pobytu?

Wszyscy zawodnicy będą zakwaterowani w Villi SPA Górka (mapka tutaj). Pokoje o wysokim standardzie wyposażone są w telewizor oraz łazienkę. Goście mogą zrelaksować się przy filiżance herbaty lub kawy na patio lub balkonie. Na terenie całego obiektu można bezpłatnie korzystać z WiFi oraz miejsca parkingowego,  a także przez cały dzień dostępny jest bufet kawowy (ciepłe napoje, ciastka, owoce). Cały obiekt jest zarezerwowany dla uczestników obozu.


Plan biegowy wyjazdu.

 4 treningi biegowe

 wycieczka górska

 zajęcia stabilizacyjne i rozciągajace

 poranne rozruchy

 regeneracja w Termach Cieplickich

 konsultacje treningowe

 wykłady: jak mądrze przepracować zimę? 


Cena zawiera:

 zakwaterowanie wraz z pełnym wyżywieniem

 opiekę trenerską i fizjoterapeutyczną

 konsultacje treningowe

 wejście do Karkonoskiego Parku Narodowego

 wejście na 2 godziny do Term Cieplickich

 ubezpieczenie i opłatę klimatyczną

 pakiet obozowy – niespodzianka!

CENNIK

Usługa Cena Cena dla zawodników #IBteam
Obóz biegowy
(zapisy do 30 września 2019 r.)
849 zł 799 zł
Obóz biegowy
(zapisy po 10 października 2019 r.)
899 zł
Ceny nie zawierają dojazdu do miejsca pobytu.
Osoba towarzysząca niebiegająca płaci 600 zł, a dziecko do 9. roku życia 400 zł (pobyt z pełnym wyżywieniem plus opłata klimatyczna).
Zawodnicy, którzy uczestniczyli we wszystkich obozach biegowych dotychczas organizowanych przez Inżynierię Biegania mogą skorzystać z promocyjnej ceny 749 zł przy rezerwacji do 30-go września 2019 roku.


Ilość miejsc?

Miejsca są ograniczone do 17 uczestników. Obóz odbędzie się tylko i wyłącznie, jeśli zapisze się co najmniej 10 osób.


Zapisz się!

Imię i nazwisko*

Adres email*

PESEL*

Ilość osób towarzyszących (nietrenujących)*:

w tym dzieci do lat 9*:

* - wymagane


Zgodnie z informacjami podanymi w mailu zwrotnym zapisów, należy niezwłocznie (do 5 dni po dokonaniu zapisów) dokonać opłaty 300 zł jako rezerwacji za wyjazd dokonując przelewu na konto: mBANK PL70 1140 2004 0000 3702 7603 4279 tytułem: OBÓZ SZKLARSKA PORĘBA Imię i Nazwisko Uczestnika.
Zaliczka jest potwierdzeniem rezerwacji i nie podlega zwrotowi. Jest możliwość przepisania zaliczki na inna osobę. Jeśli obóz się nie odbędzie z powodu za małej ilości zapisanych, wszystkie zaliczki zostaną zwrócone.
Pozostałą część kosztu wyjazdu należy wpłacić w terminie do 30 września 2019 r. Osoby zapisujące się po 30.09.2019 r. muszą dokonać opłaty wyjazdu w całości.