Jak trenujemy?

Zarejestruj się w naszej aplikacji, wybierz trenera oraz dogodną dla Ciebie współpracę. Po pierwszym logowaniu wypełnij ankietę, dzięki której trener będzie wiedział, jaki masz cel oraz jak wcześniej biegałeś. Dodatkowo wyślij aktualne wyniki badań wydolnościowcyh oraz badań krwi na  twojtrener@inzynieriabiegania.pl.


Trener, po wnikliwej analizie formularza i ewentualnej konsultacji z zawodnikiem, przygotuje plan treningowy (do pięciu dni). Plan będzie zawierał od 4 do 5 mikrocykli, w zależnosci od miesiąca. Treningi będą dobrane do aktualnego poziomu zawodnika oraz do parametrów podanych w formularzu/badaniach.


Twoim zadaniem jest przestrzeganie planu. Każda ingerencja w plan powinna być konsultowana wcześniej z trenerem. Treningi są opisywane z dużą dokładnością. Po zakończonym treningu zawodnik wprowadza rezultaty do planu, by trener wiedział, czy trening się odbył i jak ostatecznie wyszedł.


Po każdym mikrocyklu trener analizuje wpisane rezultaty oraz porównuje je z poprzednimi tygodniami. Ciągła analiza pozwala najefektywniej doprowadzić do progresu oraz zabezpieczyć przed kontuzjami i przetrenowaniem. Po analizie trener wprowadza dokładne dane do kolejnego mikrocyklu.


Ty biegaj, my zajmiemy się resztą!

>ZAREJESTRUJ SIĘ<