Stabilizacja centralna: zestaw ćwiczeń oraz dwa darmowe badania kontolne

UWAGA!
SZANSA NA DARMOWY EKSPERYMENTALNY DWUMIESIĘCZNY ZESTAW ĆWICZEŃ STABILIZACJI CENTRALNEJ I DWA BADANIA KONTROLNE.

Zachęcamy wszystkich do pomocy przy pracy magisterskiej realizowanej przez studentkę AWF-u Katowice na kierunku Fizjoterapia. Praca ta ma charakter badawczy o roboczym tytule „Wpływ wybranych technik na stabilizację centralną osób rekreacyjnie uprawiających biegi długodystansowe”. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w tych badaniach, prosimy o uzupełnienie ankiety (link do ankiety poniżej). 

Spośród wszystkich ankietowanych, zostanie wybrana grupa badawcza, z którą będzie się kontaktować autorka tego przedsięwzięcia. Wybrani biegacze będą zaproszeni na dwa darmowe badania stabilizacji centralnej (w grudniu 2019 roku i lutym 2020 roku). Dodatkowo otrzymają darmowy eksperymentalny zestaw ćwiczeń, który będą realizować pomiędzy badaniami. Badania kontrolne odbęda się w Mikołowie na Śląsku – szczegóły zostaną podane grupie badawczej.

Ankieta:
ankieta kwalifikacyjna do pracy magisterskiej


Jeśli jesteś zainteresowany, co dzieje się w świecie biegów wyczynowych, jak trenują zawodnicy i trenerzy IBteam, jakie mamy spostrzeżenia odnośnie metod treningowych oraz co przygotowujemy dla wszystkich amatorów biegania, zapraszamy do subskrybowania. Będziemy chcieli zachęcić czytelnika do dyskusji, przemyśleń oraz działań.  🙂