Karta

Slide
Jeśli jesteś posiadaczem naszej karty, to oznacza, że ktoś podarował Ci prezent. Cieszymy się razem z Tobą!

Na górze karty członkowskiej znajduje się jej kod, który jest przypisany do otrzymanego bonu. Podczas wizyty należy okazać kartę członkowską lub podać jej kod. Na karcie znajduje się także data ważności. Ilość wypełnionych rubryk odpowiada ilości podarowanych wizyt lub, w przypadku planów treningowych i zajęć sprawnościowych, miesięcy korzystania z danej usługi.

W przypadku otrzymania bonu na plan treningowy lub zajęcia sprawnościowe, należy zarejestrować sie do naszej aplikacji Dzenniczek treningowy, wybrać pakiet podany na bonie oraz trenera według własnego uznania. Po pełnej rejestracji, prosimy o kontakt pod numerem 510 509 378 w celu zweryfikowania kodu bonu i odblokowania płatności. Możliwość realizacji usług w przypadku planu treningowego i zajęć sprawnościowych z bonu następuje od pierwszego dnia miesiąca po pełnej rejestracji i odblokowaniu płatności.

Jeśli otrzymałeś e-bon drogą mailową bądź wydrukowany, to nie posiadasz naszej karty. Nic się nie martw! Na e-bonie także widnieje jego indywidualny numer i data ważności oraz ilość wizyt/miesięcy do wykorzystania.

Aby umówić się na wizytę (nie dotyczy planów treningowych i zajęć sprawnościowych), należy skontaktować się bezpośrednio z wybranym trenerem/masażystą:
- Katarzyna:
kasia@inzynieriabiegania.pl
667 329 448
- Dawid:
dawid@inzynieriabiegania.pl
510 509 378
- Paweł:
pawel@inzynieriabiegania.pl
570 789 901

Więcej o usłudze, którą otrzymałeś przeczytasz poniżej:
- trening indywidualny,
- masaż sportowy,
- ocena techniki biegu,
- plan treningowy,
- zajęcia sprawnościowe.