KADRA

kadra
Trener Dawid Malina
DAWID MALINA

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, biathlonie letnim, biegach przełajowych i górskich. Uczestnik Mistrzostw Europy. Instruktor lekkiej atletyki. Czołowy polski biegacz, który w treningu stawia na ogólnorozwój i pracę tlenową. W swoim dorobku trenerskim posiada sukcesy wielu biegaczy amatorów. Uwielbia pracować z ambitnymi zawodnikami, którzy wysoko stawiają sobie cele.
Najcenniejsza życiówka:
10 000 m – 29:27 (2:56/km)

Trener Katarzyna Golba
KATARZYNA GOLBA

Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski i reprezentantka kraju w chodzie sportowym, biegach górskich i skyrunning. Magister wychowania fizycznego i fizjoterapii oraz trener personalny. Uważa, że w treningu najważniejsze jest poznanie własnego organizmu. Płynnie przeszła z chodu sportowego do biegów górskich, gdzie czuje sie bardzo mocna. Długoletnie doświadczenie w kadrze Polski nauczyło ją skutecznie optymalizować trening.
Najcenniejsza życiówka:
maraton – 2:48:41 (4:00/km)

Trener Radosław Kasprzak
RADOSŁAW KASPRZAK

Absolwent katowickiej Akademii Wychowania Fizycznego, licencjonowany instruktor PZLA, medalista Mistrzostw Polski i Śląska. W treningu kieruję się systematyczną pracą i spokojnym dążeniem do celu. Wielki wzór dla biegaczy amatorów - sam zaczynał swoją przygodę od 100 kg. Najlepiej wie, jak długą i ciężką pracą można osiągać biegowe marzenia.
Najcenniejsza życiówka:
maraton – 2:30:52 (3:35/km)

Trener Bartosz Jarczok
BARTOSZ JARCZOK

Finalista Mistrzostw Europy U18 w lekkiej atletyce, kilkukrotny medalista Mistrzostw Polski, student Fizjoterapii na katowickim AWF, były zawodnik kadry narodowej, licencjonowany instruktor PZLA, trener personalny. W pracy z podopiecznymi opiera się na fizjologii ludzkiego organizmu oraz edukacji zawodnika, ponieważ dobry trening to taki, którego jesteśmy świadomi.
Najcenniejsza życiówka:
10 000 m - 30:03 (3:00/km)

masaż sportowy
PAWEŁ HAJDUK

Wieloletni biegacz średnio i długodystansowy, medalista Mistrzostw Śląska, licencjonowany sędzia PZLA. Były łucznik i uczestnik Mistrzostw Polski. Dyplomowany masażysta, specjalizujący się w masażach sportowych i relaksacyjnych. Obecnie także masażysta w 4-gwiazdkowym Aries Hotel&SPA Wisła.
Najcenniejsza życiówka:
1 500 m - 4:10 (2:47/km)